Hosting, domeny, certyfikaty SSL
Hosting, domeny, certyfikaty ssl - netwave.pl
Od 2005 roku...
 • Jak dostać 6 miesięcy abonamentu na konto hostingowe w prezencie? To bardzo proste, przenieś do nas hosting od innego operatora.
  Przenieś hosting i zyskaj
  6 miesięcy abonamentu za darmo.
 • Promocja na hosting. Wybierz pakiet waveS, waveM, waveL, waveXL lub waveXXL z dowolną domeną .PL (polską) lub .EU (europejską) na 1 rok gratis.
  Hosting + domena gratis
  Pakiety od 50.00 zł netto/rok.
 • Kodów rabatowych na hosting szukaj na naszej stronie internetowej, Facebooku, Twitterze, Google+ lub zapisz się do newslettera.
  Rabaty na hosting
  Nawet 50% taniej z kodem rabatowym.
Pomoc w netwave.pl

Hosting - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Jakie jest Moje IP?
Twój adres IP to: 54.226.253.34, host: ec2-54-226-253-34.compute-1.amazonaws.com.
Czy moje konto obsługuje mod_rewrite?
Tak, wszystkie konta obsługują mod_rewrite.
Czy mogę skorzystać z opcji php_flag w pliku .htaccess celem zmiany ustawień php.ini?
Nie, wpisanie komendy php_flag w pliku .htaccess spowoduje wystąpienie błędu 500. Aby zmienić ustawienia php.ini należy skontaktować się z administracją.
Po wejściu na stronę otrzymuje błąd 500, co jest tego przyczyną?
Przyczyn wystąpienie błędu 500 może być kilka. Błędnie ustawione prawa dostępu do plików lub katalogów. Wpisy w pliku .htaccess (błędne reguły mod_rewrite, wystąpienie komendy php_flag). Zbyt długi czas wykonywania skryptu. W celu usunięcia problemu prosimy postępować zgodnie z instrukcją jaka zostaje wyświetlona na stronie błędu 500.
Podczas instalacji CMS pojawia się informacja, że hosting nie spełnia określonych parametrów?
W takim przypadku prosimy o przesłanie linku do strony instalacyjnej bądź zrzutu ekranu z przeglądarki internetowej wyświetlającej ów błąd. Jeżeli to będzie możliwe administrator skonfiguruje serwer indywidualnie, tak aby spełniał wymagania CMS.
Jaka jest poprawna nazwa hosta przy połączeniach z bazą danych?
Dla połączeń z bazą danych jako nazwę hosta należy wpisać: localhost lub 127.0.0.1.
Co mogę zrobić, jeżeli potrzebuję więcej przestrzeni dyskowej?
W chwili obecnej jedyną możliwością jest zmiana pakietu na wyższy.
Jak mogę odzyskać hasło do konta hostingowego?
W celu odzyskania hasła prosimy o kontakt, hasło zostanie przesłane na adres kontaktowy podany podczas rejestracji konta.
Czy moje konto może posiadać indywidualny adres IP, jak go uruchomić?
Tak, wszystkie konta mogą posiadać indywidualny adres IP. Adres IP można zakupić kontaktując się z nami w tej sprawie.
Co się stanie, gdy moje konto przekroczy transfer miesięczny?
Transfer miesięczny jest rozliczany od 1 do ostatniego dnia miesiąca. O wykorzystaniu 90%, 95% oraz 97% miesięcznego transferu informujemy poprzez stosowną wiadomość e-mail. W przypadku wyczerpania limitu właściciel konta powinien skontaktować się z nami celem zmiany pakietu na wyższy lub wykupienia dodatkowego transferu.
Posiadam konto hostingowe ale chciałbym przejść na pakiet z nowej oferty, jak mogę to zrobić?
Są dwie możliwości zmiany pakietu:
 1. Jeżeli kończy się bieżący okres abonamentowy, to można zmienić pakiet na dowolnie wybrany (także tańszy).
 2. W trakcie trwania okresu abonamentowego można zmienić pakiet na dowolny ale w wyższej cenie. Dopłata będzie proporcjonalnie wyliczona z uwzględnieniem niewykorzystanego okresu abonamentowego w starym pakiecie.
Nie chcę przedłużać konta na kolejny rok. Co mam zrobić?
Brak terminowej płatności za konto spowoduje automatyczne wygaśnięcie usługi po zakończeniu okresu abonamentowego.
Podczas łączenia z FTP programem FileZilla serwer blokuje mi dostęp, co zrobić?
Jeżeli podczas próby połączenia FTP programem FileZilla następuje blokada dostępu do serwera należy zmienić ustawienia programu:
 • Serwer: podajemy nazwę konta lub domeny.
 • Port: ustawiamy port 21.
 • Protokół: wybieramy opcje FTP - protokół transferu plików.
 • Szyfrowanie: wybieramy opcje Używaj tylko zwykłego FTP.
Po odczekaniu 10 minut na automatyczne zdjęcie blokady przez serwer należy ponowić próbę połączenia z FTP.
FileZilla
Jak zmienić wersje PHP w panelu zarządzania kontem?
W celu zmiany wersji PHP dla całego konta po zalogowaniu do panelu prosimy:
 • Kliknąć ikonkę: Select PHP Version lub Wybór wersji PHP.
 • Wybrać nową wersję z rozwijanego menu.
 • Potwierdzić wybór nowej wersji PHP klikając: Set as current lub Ustaw jako bieżącą.
 • Zapis zmian zostanie potwierdzony stosownym komunikatem.
W tym samym oknie można zarządzać dodatkowymi rozszerzeniami PHP (Opcache itp.) wybierając je z listy poniżej wyboru wersji PHP. Zmiany należy potwierdzić klikając przycisk "Zapisz" pod listą rozszerzeń.
Wybór wersji PHP
Nowości w netwave.pl
 • Nowy serwer, 50% rabatu na hosting - Dziś z okazji uruchomienia nowego serwera mamy niespodziankę. Do Państwa dyspozycji przekazujemy jednorazowe kody rabatowe na hosting z podniesionym limitem dostępnej pamięci dla PHP (memory_limit 256 MB). Kody upoważniają do 50% rabatu na pierwszy rok korzystania z usługi i nie mogą być łączone z innymi promocjami. Ilość kodów ograniczona. 6SW9EJX9JR J6C9FNC3GS...  YKKFPNXKUM 9WGB2GKP1D LZK8GG3424 R33DQXC4SD BKLNBWPBE8 F2P5143K6F 9MGI1H466E A5BNAN93UD 89RJIAKK1J 41ZA9BEK3Z XLN75P48H9 5LXCDIP186 Q1CEFYRME9 XJMWI9HS5E 4572UZ87U3 SHC2Y6HAFY HWEJYX5Z2K LRZEB3G9Q3 Serdecznie zapraszamy do skorzystania z promocji...
 • Poradnik: jak ustawić nowe hasło do konta hostingowego. - Uwaga, aby uniknąć problemów z resetem hasła prosimy, aby w panelu zarządzania kontem hostingowym w dziale „Informacje kontaktowe” był ustawiony zawsze aktualny adres e-mail. W celu ustawienia nowego hasła do konta hostingowego prosimy o wejście na stronę logowania poprzez wpisanie w oknie przeglądarki adresu: http://www.nazwa-domeny.pl/cpanel. W kolejnych...  krokach prosimy o: Kliknięcie przycisku: Zresetuj hasło pod przyciskiem: Logowanie. Podanie loginu do konta hostingowego (login jest stały i niezmienny) oraz kliknięcie przycisku: Zresetuj hasło. Wpisanie adresu mailowego zdefiniowanego w panelu zarządzania kontem (system podpowiada pierwsze i ostatnie znaki adresu) oraz kliknięcie przycisku: Wyślij kod zabezpieczeń. Sprawdzenie poczty w celu odczytania kodu zabezpieczającego wysłanego w wiadomości e-mail. Wprowadzenie otrzymanego kodu oraz kliknięcie w przycisk: Prześlij Dwukrotne, w celu uniknięcia ew. pomyłek, wprowadzenie nowego hasła i zatwierdzenie operacji kliknięciem w przycisk: Ustaw hasło. System informuje użytkownika konta hostingowego o każdej zmianie hasła wysyłając na adres e-mail stosowne potwierdzenie.
 • Poradnik: jak zmienić wersje PHP konta - W celu zmiany wersji PHP dla całego konta po zalogowaniu do panelu prosimy: Kliknąć ikonkę: Select PHP Version lub Wybór wersji PHP. Wybrać nową wersję z rozwijanego menu. Potwierdzić wybór nowej wersji PHP klikając: Set as current lub Ustaw jako bieżącą. Zapis zmian zostanie potwierdzony stosownym komunikatem. W tym samym oknie można zarządzać dodatkowymi...  rozszerzeniami PHP (OPcache itp.) wybierając je z listy poniżej wyboru wersji PHP. Zmiany należy potwierdzić klikając przycisk "Zapisz" pod listą rozszerzeń. Więcej informacji w dziale: hosting - pomoc.
 • Zmiany w promocjach na hosting, domeny i certyfikaty SSL - Z dniem 06 lipca 2017 roku zakończone zastają następujące promocje: Certyfikat SSL do konta 30% taniej - cena rejestracji 70 zł/netto, Domeny .EU za dychę - cena rejestracji 8.13 zł/netto. Jednocześnie informujemy, że ceny rejestracji wyżej wymienionych usług będą utrzymane na poziomie obowiązującym w trakcie trwania promocji. Wznawiamy także promocję...  na hosting - regulamin promocji. Od dziś każde konto hostingowe przeniesione od innego operatora będzie premiowane dodatkowymi 6 miesiącami abonamentu gratis. . Serdecznie zapraszamy do zamawiania usług i przenoszenia kont.
 • RapidSSL do konta 30% taniej - Zamawiając teraz dowolne konto hostingowe z naszej oferty można w zamian dobrze już znanej promocji "Hosting z domeną gratis" wybrać nową "Certyfikat SSL do konta 30% taniej". Ze względu na pojawiające się, w przeglądarkach internetowych, ostrzeżenia o nie zabezpieczeniu stron zawierających formularze (rejestracji, logowania, itp.) zapraszamy do skorzystania...  z nowej promocji. Szczególnie zachęcamy właścicieli sklepów internetowych. Promocje nie łączą się ze sobą i kodami rabatowymi na hosting.
 • Poradnik: problem z połączeniem FTP programem Filezilla - Jeżeli podczas próby połączenia FTP programem FileZilla następuje blokada dostępu do serwera należy zmienić ustawienia programu: Serwer: podajemy nazwę konta lub domeny. Port: ustawiamy port 21. Protokół: wybieramy opcje FTP - protokół transferu plików. Szyfrowanie: wybieramy opcje Używaj tylko zwykłego FTP. Po odczekaniu 10 minut na automatyczne zdjęcie...  blokady przez serwer należy ponowić próbę połączenia z FTP. Więcej informacji w dziale: hosting - pomoc.
 • 20% rabatu na hosting do końca 2016 roku - Uwaga, do końca 2016 roku można zamówić nowy hosting ( dowolne pakiety) z 20% rabatem na pierwszy rok korzystania z usługi. W celu otrzymania zniżki wystarczy w formularzu zamówienia nowego konta hostingowego podać kod rabatowy: XXD5536RET. Kody rabatowe nie mogą być wymienione na ekwiwalent pieniężny. Oferta ograniczona czasowo. Serdecznie zapraszamy do skorzystania...  z promocji...
 • Black Friday, 50% rabatu na hosting - Uwaga, od dziś do 27 listopada 2016 roku, każdy kto zamówi nowy hosting (pakiety: waveXS, waveS, waveM, waveL, waveXL lub waveXXL) i podczas składania zamówienia poda kod: blackfriday otrzyma od nas 50% rabatu na swoje zamówienie. Kod rabatowy nie może zostać zamieniony na ekwiwalent pieniężny. Oferta ograniczona czasowo. Serdecznie zapraszamy do skorzystania...  z promocji...
 • 6 miesięcy hostingu za darmo - Uwaga, każdy kto wykupi hosting (pakiety: waveXS, waveS, waveM, waveL, waveXL lub waveXXL) w naszej firmie oraz prześle w formie elektronicznej dokument potwierdzający posiadanie aktualnie opłaconego konta hostingowego u innego usługodawcy otrzyma sześć dodatkowych miesięcy (pół roku) abonamentu gratis. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z promocji......  Uwaga, każdy kto wykupi hosting (pakiety: waveXS, waveS, waveM, waveL, waveXL lub waveXXL) w naszej firmie oraz prześle w formie elektronicznej dokument potwierdzający posiadanie aktualnie opłaconego konta hostingowego u innego usługodawcy otrzyma sześć dodatkowych miesięcy (pół roku) abonamentu gratis. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z promocji...
 • Nowe kody rabatowe na hosting - Tylko teraz przy wybraniu pakietu: waveS, waveM, waveL, waveXL lub waveXXL można skorzystać ze specjalnego 50% rabatu. Jednorazowe kody rabatowe upoważniają do rabatu na pierwszy rok korzystania z usługi i nie mogą być wymienione na ekwiwalent pieniężny. Ilość kodów ograniczona. 6RUY45ZGQX - wykorzystany 6NKRTL8LPJ - wykorzystany PIBLZ14AHA - wykorzystany U94D894R29...  - wykorzystany 6RBRS1PX2D - wykorzystany Z9TAB3SRTY - wykorzystany T1E1Z9PJF9 - wykorzystany S9ZAMN6WBW - wykorzystany T3CYZ981C5 - wykorzystany 8NF5P72A4D - wykorzystany Serdecznie zapraszamy do skorzystania z promocji...
 • Hosting z domeną od 50zł - Już od 3 lipca wprowadzamy nowa promocję dzięki której kupując hosting za minimum 50zł netto można otrzymać od nas domenę polską lub europejską na pierwszy rok gratis. Bez ukrytych kosztów, bez konieczności przedłużania. Więcej informacji dotyczących promocji na hosting z domeną za 0zł na: http://www.netwave.pl/hosting/promocje.html. Serdecznie zapraszamy...  do skorzystania z promocji...
 • Oferujemy kompleksowe rozwiązania internetowe takie jak: hosting, rejestracja domeny, projektowanie stron www oraz sklepów internetowych. We offer complex Internet solutions such as hosting, domain registration, webdesign and e-shop projects. We also offer aditional services: website translation. Gdańsk, Sopot, Gdynia, trójmiasto, hosting, domeny, certyfikaty SSL, tani hosting, tanie domeny, polskie domeny, dobry hosting, polskie domeny, domeny tanio,
Hosting \ Wszelkie prawa zastrzeżone © 2005 - 2018 \ Netwave s.c.