Hosting, domeny, certyfikaty SSL
Hosting, domeny, certyfikaty ssl - netwave.pl
Od 2005 roku...
 • Jak dostać 6 miesięcy abonamentu na konto hostingowe w prezencie? To bardzo proste, przenieś do nas hosting od innego operatora.
  Przenieś hosting i zyskaj
  6 miesięcy abonamentu za darmo.
 • Promocja na hosting. Wybierz pakiet waveS, waveM, waveL, waveXL lub waveXXL z dowolną domeną .PL (polską) lub .EU (europejską) na 1 rok gratis.
  Hosting + domena gratis
  Pakiety od 50.00 zł netto/rok.
 • Kodów rabatowych na hosting szukaj na naszej stronie internetowej, Facebooku, Twitterze, Google+ lub zapisz się do newslettera.
  Rabaty na hosting
  Nawet 50% taniej z kodem rabatowym.
Czym jest tani hosting

Tani hosting:

Hosting, serwer wirtualny to jedna z najbardziej popularnych usług internetowych. Polega ona na wykupieniu wydzielonej części serwera internetowego, dostępnego z całego świata, 24h na dobę, 365 dni w roku. Wynajęta przestrzeń, można przeznaczyć na stronę WWW, pocztę internetową lub wirtualny dysk.

Hosting na start

waveXS
Pojemność dysku:3 GB
Transfer miesięczny:15 GB
Domena gratis:brak
* 6 miesięcy gratis:tak
Konta e-mail:1
Bazy danych MySQL:1
Domeny główne:1
Domeny dodatkowe:1
Subdomeny:1
Konta FTP:1
Przyjazne adresy (mod_rewrite):tak
** Limit wysłanych wiadomości:100 na 1h
Limit pamięci (memory_limit):128 MB
Dostęp do SSH:nie
Wersje PHP:5.X lub 7.0
Abonament: 1 rok
30.00 zł/netto

Tani hosting

waveS
Pojemność dysku:6 GB
Transfer miesięczny:60 GB
* Domena gratis:.PL lub .EU
* 6 miesięcy gratis:tak
Konta e-mail:bez limitu
Bazy danych MySQL:6
Domeny główne:bez limitu
Domeny dodatkowe:bez limitu
Subdomeny:bez limitu
Konta FTP:bez limitu
Przyjazne adresy (mod_rewrite):tak
** Limit wysłanych wiadomości:200 na 1h
Limit pamięci (memory_limit):128 MB
Dostęp do SSH:nie
Wersje PHP:5.X lub 7.0
Abonament: 1 rok
50.00 zł/netto

Polecany hosting

waveM
Pojemność dysku:9 GB
Transfer miesięczny:90 GB
* Domena gratis:.PL lub .EU
* 6 miesięcy gratis:tak
Konta e-mail:bez limitu
Bazy danych MySQL:9
Domeny główne:bez limitu
Domeny dodatkowe:bez limitu
Subdomeny:bez limitu
Konta FTP:bez limitu
Przyjazne adresy (mod_rewrite):tak
** Limit wysłanych wiadomości:300 na 1h
Limit pamięci (memory_limit):128 MB
Dostęp do SSH:nie
Wersje PHP:5.X lub 7.0
Abonament: 1 rok
100.00 zł/netto
Jak dziłają nasze serwery

Nasze serwery:

Nasze serwery znajdują się w serwerowni SDC w Olsztynie, która posiada wiele zabezpieczeń i systemów zapewniających stabilność pracy serwerów. Wszystkie serwery monitorowane są 24h na dobę 365 dni w roku, a obiekt wyposażony jest w klimatyzowane pomieszczenia, kontrolę dostępu, zasilanie awaryjne (agregat prądotwórczy), system przeciwpożarowy i gaśniczy.

Niezależne łącza światłowodowe do Telekomunikacji Polskiej, Telekomunikacji Kolejowej oraz OLMAN, zapewniają niezawodny dostęp do sieci ATM, GTS Energis, NASK, UPC i wielu innych.
Jak działa nasz hosting

Nasz hosting:

Zastosowanie nowoczesnego systemu CloudLinux opartego na popularnym systemie operacyjnym CentOS gwarantuje wysoką stabilność naszych serwerów i wydajność oferowanych przez nas usług hostingowych.

Wszystkie oferowane przez nas konta pozwalają na instalację najpopularniejszych systemów CMS (Joomla, Wordpress, Drupal, Moodle), sklepów internetowych (Magento, Shoper, Prestashop, Gekosale) oraz dysponują własnym wygodnym i intuicyjnym panelem zarządzania w języku polskim.
Zobacz czym jest Cpanel
Cpanel - zarządzanie kontem:
Zarządzanie kontami e-mail, bazami danych, dodanymi domenami (edycja stref DNS) oraz wybór wersji PHP (5.X lub 7.0) to działania podstawowe naszego panelu zarządzania kontem. 

Dodatkowo panel daje możliwość tworzenia własnych filtrów antyspamowych, zarządzania dodatkowymi rozszerzeniami PHP (OPcache itp.) oraz wgląd w rozbudowane statystyki konta.
Kody rabatowe na hosting
10% rabatu na nowy hosting!
Poniższy kod należy wpisać w formularzu zamówienia konta.
CB99CE3114
Jak dostać większy rabat na hosting?
Wejdź na stronę rabaty-hosting.pl, zapisz się do naszego newslettera, potwierdź rejestrację i poczekaj na wiadomość z kodem rabatowym.

Pojemność konta hostingowego przeznaczonego na pocztę, stronę WWW, FTP oraz dysk sieciowy.
Maksymalny miesięczny transfer danych z i na konto hostingowe. Transfer zliczany jest ze wszystkich dostępnych usług: poczty, WWW, FTP, dysku sieciowego.
Maksymalna ilość domen jaka może zostać przypisana (zaparkowana) do katalogu głównego konta: public_html.
Maksymalna ilość domen jaka może zostać przypisana do katalogów utworzonych wewnątrz folderu public_html.
Limit wysłanych wiadomości e-mail w ciągu godziny. W przypadku chęci wysyłania większej ilości wiadomości konieczne jest przypisane indywidualnego adresu IP do konta hostingowego.
Konto umożliwia samodzielny wybór wersji PHP (5.X lub 7.0), zmianę niektórych parametrów pliku php.ini oraz zarządzanie dodatkowymi rozszerzeniami PHP.
Promocje: hosting + domena lub 6 miesięcy abonametu przy przeniesieniu konta od innego operatora gratis.

Promocje nie łączą się.
Promocje: hosting + domena lub 6 miesięcy abonametu przy przeniesieniu konta od innego operatora gratis.

Promocje nie łączą się.
Promocja, 6 miesięcy abonametu przy przeniesieniu konta od innego operatora gratis.
Nowości w netwave.pl
 • Nowy serwer, 50% rabatu na hosting - Dziś z okazji uruchomienia nowego serwera mamy niespodziankę. Do Państwa dyspozycji przekazujemy jednorazowe kody rabatowe na hosting z podniesionym limitem dostępnej pamięci dla PHP (memory_limit 256 MB). Kody upoważniają do 50% rabatu na pierwszy rok korzystania z usługi i nie mogą być łączone z innymi promocjami. Ilość kodów ograniczona. 6SW9EJX9JR J6C9FNC3GS...  YKKFPNXKUM 9WGB2GKP1D LZK8GG3424 R33DQXC4SD BKLNBWPBE8 F2P5143K6F 9MGI1H466E A5BNAN93UD 89RJIAKK1J 41ZA9BEK3Z XLN75P48H9 5LXCDIP186 Q1CEFYRME9 XJMWI9HS5E 4572UZ87U3 SHC2Y6HAFY HWEJYX5Z2K LRZEB3G9Q3 Serdecznie zapraszamy do skorzystania z promocji...
 • Poradnik: jak ustawić nowe hasło do konta hostingowego. - Uwaga, aby uniknąć problemów z resetem hasła prosimy, aby w panelu zarządzania kontem hostingowym w dziale „Informacje kontaktowe” był ustawiony zawsze aktualny adres e-mail. W celu ustawienia nowego hasła do konta hostingowego prosimy o wejście na stronę logowania poprzez wpisanie w oknie przeglądarki adresu: http://www.nazwa-domeny.pl/cpanel. W kolejnych...  krokach prosimy o: Kliknięcie przycisku: Zresetuj hasło pod przyciskiem: Logowanie. Podanie loginu do konta hostingowego (login jest stały i niezmienny) oraz kliknięcie przycisku: Zresetuj hasło. Wpisanie adresu mailowego zdefiniowanego w panelu zarządzania kontem (system podpowiada pierwsze i ostatnie znaki adresu) oraz kliknięcie przycisku: Wyślij kod zabezpieczeń. Sprawdzenie poczty w celu odczytania kodu zabezpieczającego wysłanego w wiadomości e-mail. Wprowadzenie otrzymanego kodu oraz kliknięcie w przycisk: Prześlij Dwukrotne, w celu uniknięcia ew. pomyłek, wprowadzenie nowego hasła i zatwierdzenie operacji kliknięciem w przycisk: Ustaw hasło. System informuje użytkownika konta hostingowego o każdej zmianie hasła wysyłając na adres e-mail stosowne potwierdzenie.
 • Poradnik: jak zmienić wersje PHP konta - W celu zmiany wersji PHP dla całego konta po zalogowaniu do panelu prosimy: Kliknąć ikonkę: Select PHP Version lub Wybór wersji PHP. Wybrać nową wersję z rozwijanego menu. Potwierdzić wybór nowej wersji PHP klikając: Set as current lub Ustaw jako bieżącą. Zapis zmian zostanie potwierdzony stosownym komunikatem. W tym samym oknie można zarządzać dodatkowymi...  rozszerzeniami PHP (OPcache itp.) wybierając je z listy poniżej wyboru wersji PHP. Zmiany należy potwierdzić klikając przycisk "Zapisz" pod listą rozszerzeń. Więcej informacji w dziale: hosting - pomoc.
 • Zmiany w promocjach na hosting, domeny i certyfikaty SSL - Z dniem 06 lipca 2017 roku zakończone zastają następujące promocje: Certyfikat SSL do konta 30% taniej - cena rejestracji 70 zł/netto, Domeny .EU za dychę - cena rejestracji 8.13 zł/netto. Jednocześnie informujemy, że ceny rejestracji wyżej wymienionych usług będą utrzymane na poziomie obowiązującym w trakcie trwania promocji. Wznawiamy także promocję...  na hosting - regulamin promocji. Od dziś każde konto hostingowe przeniesione od innego operatora będzie premiowane dodatkowymi 6 miesiącami abonamentu gratis. . Serdecznie zapraszamy do zamawiania usług i przenoszenia kont.
 • RapidSSL do konta 30% taniej - Zamawiając teraz dowolne konto hostingowe z naszej oferty można w zamian dobrze już znanej promocji "Hosting z domeną gratis" wybrać nową "Certyfikat SSL do konta 30% taniej". Ze względu na pojawiające się, w przeglądarkach internetowych, ostrzeżenia o nie zabezpieczeniu stron zawierających formularze (rejestracji, logowania, itp.) zapraszamy do skorzystania...  z nowej promocji. Szczególnie zachęcamy właścicieli sklepów internetowych. Promocje nie łączą się ze sobą i kodami rabatowymi na hosting.
 • Poradnik: problem z połączeniem FTP programem Filezilla - Jeżeli podczas próby połączenia FTP programem FileZilla następuje blokada dostępu do serwera należy zmienić ustawienia programu: Serwer: podajemy nazwę konta lub domeny. Port: ustawiamy port 21. Protokół: wybieramy opcje FTP - protokół transferu plików. Szyfrowanie: wybieramy opcje Używaj tylko zwykłego FTP. Po odczekaniu 10 minut na automatyczne zdjęcie...  blokady przez serwer należy ponowić próbę połączenia z FTP. Więcej informacji w dziale: hosting - pomoc.
 • 20% rabatu na hosting do końca 2016 roku - Uwaga, do końca 2016 roku można zamówić nowy hosting ( dowolne pakiety) z 20% rabatem na pierwszy rok korzystania z usługi. W celu otrzymania zniżki wystarczy w formularzu zamówienia nowego konta hostingowego podać kod rabatowy: XXD5536RET. Kody rabatowe nie mogą być wymienione na ekwiwalent pieniężny. Oferta ograniczona czasowo. Serdecznie zapraszamy do skorzystania...  z promocji...
 • Black Friday, 50% rabatu na hosting - Uwaga, od dziś do 27 listopada 2016 roku, każdy kto zamówi nowy hosting (pakiety: waveXS, waveS, waveM, waveL, waveXL lub waveXXL) i podczas składania zamówienia poda kod: blackfriday otrzyma od nas 50% rabatu na swoje zamówienie. Kod rabatowy nie może zostać zamieniony na ekwiwalent pieniężny. Oferta ograniczona czasowo. Serdecznie zapraszamy do skorzystania...  z promocji...
 • 6 miesięcy hostingu za darmo - Uwaga, każdy kto wykupi hosting (pakiety: waveXS, waveS, waveM, waveL, waveXL lub waveXXL) w naszej firmie oraz prześle w formie elektronicznej dokument potwierdzający posiadanie aktualnie opłaconego konta hostingowego u innego usługodawcy otrzyma sześć dodatkowych miesięcy (pół roku) abonamentu gratis. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z promocji......  Uwaga, każdy kto wykupi hosting (pakiety: waveXS, waveS, waveM, waveL, waveXL lub waveXXL) w naszej firmie oraz prześle w formie elektronicznej dokument potwierdzający posiadanie aktualnie opłaconego konta hostingowego u innego usługodawcy otrzyma sześć dodatkowych miesięcy (pół roku) abonamentu gratis. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z promocji...
 • Nowe kody rabatowe na hosting - Tylko teraz przy wybraniu pakietu: waveS, waveM, waveL, waveXL lub waveXXL można skorzystać ze specjalnego 50% rabatu. Jednorazowe kody rabatowe upoważniają do rabatu na pierwszy rok korzystania z usługi i nie mogą być wymienione na ekwiwalent pieniężny. Ilość kodów ograniczona. 6RUY45ZGQX - wykorzystany 6NKRTL8LPJ - wykorzystany PIBLZ14AHA - wykorzystany U94D894R29...  - wykorzystany 6RBRS1PX2D - wykorzystany Z9TAB3SRTY - wykorzystany T1E1Z9PJF9 - wykorzystany S9ZAMN6WBW - wykorzystany T3CYZ981C5 - wykorzystany 8NF5P72A4D - wykorzystany Serdecznie zapraszamy do skorzystania z promocji...
 • Hosting z domeną od 50zł - Już od 3 lipca wprowadzamy nowa promocję dzięki której kupując hosting za minimum 50zł netto można otrzymać od nas domenę polską lub europejską na pierwszy rok gratis. Bez ukrytych kosztów, bez konieczności przedłużania. Więcej informacji dotyczących promocji na hosting z domeną za 0zł na: http://www.netwave.pl/hosting/promocje.html. Serdecznie zapraszamy...  do skorzystania z promocji...
 • Wybierz stabilny tani hosting z dowolną domeną polską lub europejską gratis. Przenieś konto i zyskaj 6 miesięcy abonamentu za darmo. Serwery w Polsce.
 • Oferujemy kompleksowe rozwiązania internetowe takie jak: hosting, rejestracja domeny, projektowanie stron www oraz sklepów internetowych. We offer complex Internet solutions such as hosting, domain registration, webdesign and e-shop projects. We also offer aditional services: website translation. Gdańsk, Sopot, Gdynia, trójmiasto, hosting, domeny, certyfikaty SSL, tani hosting, tanie domeny, polskie domeny, dobry hosting, polskie domeny, domeny tanio,
Hosting \ Wszelkie prawa zastrzeżone © 2005 - 2018 \ Netwave s.c.