Hosting, domeny, certyfikaty SSL
Hosting, domeny, certyfikaty ssl - netwave.pl
Od 2005 roku...
 • Nowe certyfikaty SSL, zaufanej firmy Comodo, gwarantujące bezpieczeństwo danych przesyłanych drogą elektroniczną.
  Comodo Positive SSL
  w super cenie: 60.00 zł netto/rok.
 • Jedne z najpopularniejszych certyfikaótw SSL gwarantujących bezpieczeństwo danych przesyłanych drogą elektroniczną.
  Certyfikat RapidSSL
  w super cenie: 70.00 zł netto/rok.
Certyfikaty SSL w netwave.pl

Certyfikaty SSL:

Certyfikaty SSL służą do szyfrowania danych przesyłanych drogą elektroniczną. Jest to szczególnie ważne przy przesyłaniu danych osobowych na przykład podczas dokonywania zakupów w sklepach internetowych. W podstawowej wersji potwierdzają także wiarygodność strony WWW, sklepu internetowego.
Certyfikat Comodo Positive SSL w netwave.pl

Comodo Positive SSL

Chronione domeny:1
Chronione subdomeny:0
Typ walidacji:DV (Domain Validation)
Zielony pasek z nazwą:nie
Długość klucza szyfrowania:2048 bit
Szyfrowanie:128/256 bit
Rozpoznawalność przez przeglądarki:99%
Gwarancja:10000$
Czas uruchomienia:do 24h
Wsparcie dla domen IDN:nie
Abonament: 1 rok
60.00 zł/netto
Certyfikat RapidSSL w netwave.pl

RapidSSL

Chronione domeny:1
Chronione subdomeny:0
Typ walidacji:DV (Domain Validation)
Zielony pasek z nazwą:nie
Długość klucza szyfrowania:2048 bit
Szyfrowanie:128/256 bit
Rozpoznawalność przez przeglądarki:99%
Gwarancja:10000$
Czas uruchomienia:do 24h
Wsparcie dla domen IDN:nie
Abonament: 1 rok
70.00 zł/netto
Cechy wspólne wszystkich certyfikatów SSL w netwave.pl

Walidacja DV:

Walidacja typu DV to walidacja uproszczona, odbywa się ona elektronicznie i zazwyczaj trwa bardzo krótko. W wyjątkowych sytuacjach wydanie certyfikatu SSL może potrwać do 24h. W przypadku walidacji DV dane firmy nie są weryfikowane.
Certyfikaty SSL Walidacja DV

Walidacja EV:

Drugi rodzaj walidacji to EV - walidacja rozszerzona. Strony internetowe, których domeny posiadają certyfikat SSL typu EV wyświetlają zielony pasek z nazwą firmy. Certyfikat taki gwarantuje, że firma została szczegółowo sprawdzona a wszelkie podane dane zostały zweryfikowane. Certyfikat typu EV gwarantuje bezpieczeństwo transakcji dzięki szczegółowej kontroli przed rejestracją a to przekłada się także na czas trwania procesu wdrażania. Aktywacja certyfikatu EV może trwać nawet do dwóch tygodni.
Certyfikaty SSL Walidacja EV

Rozpoznawalność przez przeglądarki:

Oferowane przez nas certyfikaty SSL mają bardzo dobrą rozpoznawalność przez przeglądarki internetowe. Rozpoznawalność ta wynosi nie mniej niż 99%. Wszystkie najpopularniejsze przeglądarki takie jak Chrome, Internet Explorer, Opera, Safari czy Firefox nie mają problemu z ich identyfikacją. Przeglądarki mobilne mogą mieć problemy z rozpoznaniem podstawowych certyfikatów DV. Problem ten zmniejsza się przy bardziej profesjonalnych certyfikatach EV.

Certyfikaty SSL Wildcard:

Wildcard to odmiana certyfikatu SSL pozwalająca chronić zarówno domenę główną oraz wszystkie jej subdomeny pierwszego poziomu. Chronione subdomeny muszą korzystać z tego samego adresu IP co domena główna. Subdomeny drugiego i kolejnych poziomów nie są chronione przez ten rodzaj certyfikatu.
Ilość domen chronionych za pomocą certyfikatu. Certyfikat SSL chroni domenę główną (twoja-domena.pl) oraz jej prefix (www.twoja-domena.pl).
Certyfikaty SSL mogą być weryfikowane na dwa sposoby: weryfikacja uproszczona DV (link aktywacyjny wysyłany mailem) lub weryfikacja szczegółowa EV (wymagane przesłanie dokumentów uwierzytelniających).
Biznesowe certyfikaty SSL (walidacja EV) umieszczają w pasku adresu przeglądarki dodatkowy zielony pas z nazwą firmy. Taka dodatkowa identyfikacja ma jeszcze bardziej uwiarygodnić serwis.
Oferowane certyfikaty SSL są rozpoznawane przez najpopularniejsze przeglądarki internetowe: Chrome, Firefox, Opera, Internet Explorer, Safari.
Gwarancja, ubezpieczenie udzielane przez organizację wystawiającą certyfikat SSL, wypłacane w przypadku złamania szyfru certyfikatu SSL.
Każdy certyfikat SSL wymaga aby hosting do którego będzie przypisany posiadał własny, unikalny adres IP.
Nowości w netwave.pl
 • Zmiany w promocjach na hosting, domeny i certyfikaty SSL - Z dniem 06 lipca 2017 roku zakończone zastają następujące promocje: Certyfikat SSL do konta 30% taniej - cena rejestracji 70 zł/netto, Domeny .EU za dychę - cena rejestracji 8.13 zł/netto. Jednocześnie informujemy, że ceny rejestracji wyżej wymienionych usług będą utrzymane na poziomie obowiązującym w trakcie trwania promocji. Wznawiamy także promocję...  na hosting - regulamin promocji. Od dziś każde konto hostingowe przeniesione od innego operatora będzie premiowane dodatkowymi 6 miesiącami abonamentu gratis. . Serdecznie zapraszamy do zamawiania usług i przenoszenia kont.
 • RapidSSL do konta 30% taniej - Zamawiając teraz dowolne konto hostingowe z naszej oferty można w zamian dobrze już znanej promocji "Hosting z domeną gratis" wybrać nową "Certyfikat SSL do konta 30% taniej". Ze względu na pojawiające się, w przeglądarkach internetowych, ostrzeżenia o nie zabezpieczeniu stron zawierających formularze (rejestracji, logowania, itp.) zapraszamy do skorzystania...  z nowej promocji. Szczególnie zachęcamy właścicieli sklepów internetowych. Promocje nie łączą się ze sobą i kodami rabatowymi na hosting.
 • Certyfikaty SSL w 2017 roku - Od początku przyszłego roku przeglądarka Google Chrome zacznie stopniowo oznaczać strony internetowe bez certyfikatów SSL jako potencjalnie niebezpieczne. Widoczne ostrzeżenie o braku zabezpieczenia certyfikatem pojawi się na pasku adresu przeglądarki. W związku z powyższym, zalecamy zabezpieczenie stron i sklepów internetowych, na których znajdują się formularze...  przesyłające dane użytkowników certyfikatem SSL. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą certyfikatów SSL oraz z aktualnymi promocjami. Źródło: https://security.googleblog.com/2016/09/moving-towards-more-secure-web.html
 • Google Chrome i certyfikaty SSL - Już od stycznia 2017 roku przeglądarka Google Chrome będzie traktować strony bez szyfrowania (http) jako potencjalnie niebezpieczne. Ostrzeżenie o braku zabezpieczenia certyfikatem SSL pojawi się na pasku adresu przeglądarki. Działanie to ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa danych przesyłanych drogą elektroniczną poprzez wymuszenie korzystania z certyfikatów...  SSL. Zmiany mają być wprowadzane stopniowo i na początku obejmą strony logowania oraz płatności online, a więc sklepy internetowe oraz serwisy instytucji finansowych. Źródło: https://security.googleblog.com/2016/09/moving-towards-more-secure-web.html
 • Nowe certyfikaty Positive SSL - Niezmiernie miło nam poinformować o wprowadzeniu do naszej oferty dwóch nowych certyfikatów Comodo z serii Positive SSL. Certyfikaty te gwarantują bezpieczeństwo danych przesyłanych drogą elektroniczną w przystępnej cenie. Comodo Group, Inc. to zaufany i ceniony na świecie wystawca certyfikatów SSL. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z nowej oferty......  Niezmiernie miło nam poinformować o wprowadzeniu do naszej oferty dwóch nowych certyfikatów Comodo z serii Positive SSL. Certyfikaty te gwarantują bezpieczeństwo danych przesyłanych drogą elektroniczną w przystępnej cenie. Comodo Group, Inc. to zaufany i ceniony na świecie wystawca certyfikatów SSL. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z nowej oferty...
 • Przedłużona promocja na certyfikaty RapidSSL - Przypominamy o aktualnie obowiązującej promocji na rejestrację certyfikatów RapidSSL w cenie 50 zł netto. Według informacji podanych na konferencji Google I/O 2014 posiadanie certyfikatu SSL dla strony WWW, czy sklepu internetowego, może mieć korzystny wpływ na pozycję serwisu w wynikach wyszukiwania.Zobacz video z konferencji na: https://www.youtube.com/watch?...  v=cBhZ6S0PFCY. Szczegółowe informacje dotyczące promocyjnej rejestracji certyfikatów SSL na stronie internetowej: http://www.netwave.pl/certyfikaty_ssl/promocje.html. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z promocji.
 • Promocja na certyfikaty RapidSSL - Niezmiernie miło nam poinformować Państwa o wprowadzeniu nowej, promocyjnej ceny na bardzo popularny certyfikat RapidSSL. O dnia dzisiejszego do 28.02.2015 roku cena rejestracji certyfikatu RapidSSL wynosi tylko 61.50 zł brutto (50.00 zł netto). Szczegółowe informacje dotyczące promocyjnej rejestracji certyfikatów SSL na stronie internetowej: http://www.netwave....  pl/certyfikaty_ssl/promocje.html. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z promocji.
 • Heartbleed - Szanowni Klienci w związku z licznymi informacjami na temat luk bezpieczeństwa w protokołach SSL informujemy, że wszystkie nasze serwery posiadają aktualne zabezpieczenia, przez co luka Heartbleed nie stanowi zagrożenia dla Państwa danych....  Szanowni Klienci w związku z licznymi informacjami na temat luk bezpieczeństwa w protokołach SSL informujemy, że wszystkie nasze serwery posiadają aktualne zabezpieczenia, przez co luka Heartbleed nie stanowi zagrożenia dla Państwa danych.
 • Certyfikaty SSL - W pierwszej połowie kwietnia 2010 roku naszą ofertę poszerzymy o możliwość zamawiania certyfikatów SSL. Na początku w naszej ofercie pojawią się certyfikaty RapidSSL i GeoTrust w bardzo atrakcyjnych cenach. Wszystkie certyfikaty, które zostaną zamówione do kont na serwerach netwave.pl, zostaną przez nas bezpłatnie zainstalowane. Certyfikaty SSL szczególnie...  polecamy Klientom, którzy za pośrednictwem swoich stron pobierają i przetwarzają wszelkie dane osobowe np. sklepy internetowe. Certyfikat SSL poprzez szyfrowanie zapewnia bezpieczeństwo przesyłanych informacji i uniemożliwiaja ich podgląd przez osoby nieuprawnione.
 • Certyfikaty SSL na serwerach netwave.pl - Z dniem 1 lutego 2009 roku na wszystkich serwerach netwave.pl uruchomione zostały nowe certyfikaty SSL. Podczas logowania do Panelu administracyjnego konta oraz usługi pocztowej zniknie konieczność każdorazowej akceptacji certyfikatu. Mamy nadzieję, że ta zmiana ułatwi i uprzyjemni Państwu zarządzanie kontami....  Z dniem 1 lutego 2009 roku na wszystkich serwerach netwave.pl uruchomione zostały nowe certyfikaty SSL. Podczas logowania do Panelu administracyjnego konta oraz usługi pocztowej zniknie konieczność każdorazowej akceptacji certyfikatu. Mamy nadzieję, że ta zmiana ułatwi i uprzyjemni Państwu zarządzanie kontami.
 • Oferujemy kompleksowe rozwiązania internetowe takie jak: hosting, rejestracja domeny, projektowanie stron www oraz sklepów internetowych. We offer complex Internet solutions such as hosting, domain registration, webdesign and e-shop projects. We also offer aditional services: website translation. Gdańsk, Sopot, Gdynia, trójmiasto, hosting, domeny, certyfikaty SSL, tani hosting, tanie domeny, polskie domeny, dobry hosting, polskie domeny, domeny tanio,
Certyfikaty SSL \ Wszelkie prawa zastrzeżone © 2005 - 2018 \ Netwave s.c.